Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Trębki Stare – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

120 800 zł3 020 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: jest Gaz: brak Woda: wodociąg Kształt działki: prostokąt Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: brak Typ ulicy: cicha Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana Olszewnica Stara

Olszewnica Stara(Trębki Stare + 22 km)

467 600 zł1 169 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek - Olszewnica Stara, gmina Wieliszew. Proponowana działka o pow 1169 m . Media: - prąd w linii działek - gaz w drodze. Lokalizacja i udogodnienia: - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Pasikonie

Pasikonie(Trębki Stare + 24 km)

179 000 zł2 322 m² 77,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) pod dom jednorodzinny. Oferta idealna dla szukający malowniczych miejsc jak również dla osób chcących ulokować kapitał. Parametry: - wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Szczytniki

Szczytniki(Trębki Stare + 16 km)

2 100 000 zł63 939 m² 32,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki rolno-budowlano-usługową w miejscowości Szczytniki , gmina Załuski, tuż przy modernizowanej trasie S7. Powierzchnia działki jest pod planem mpzp 015 tym samym dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Ogrodowa

Kazuń Polski(Trębki Stare + 10 km)

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kazuń Polski to miejscowość kompromisowa - z dobrym dojazdem, kompletem mediów, miejscowym planem zagospodarowania, z regularną zabudową, sklepami, ale też blisko Kampinosu i Wisły -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Mikołajczyka

Cempkowo(Trębki Stare + 19 km)

125 000 zł1 818 m² 68,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działki budowlane, które przeznaczone są do sprzedaży jako całość. Położone są w miejscowości Cempkowo, należącej do gminy Płońsk. Przeznaczenie: budowa budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Warszawska

Zakroczym(Trębki Stare + 5 km)

1 690 000 zł9 113 m² 185,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, bliźniaczą lub szeregową jedynie 35 km od warszawy! Na sprzedaż działka o powierzchni 9113 ha (ok. 35m x 260m) w Zakroczymiu położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nowe Grochale

Nowe Grochale(Trębki Stare + 5 km)

110 000 zł1 007 m² 109,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Nowe Grochale, gmina Leoncin, o powierzchni 1007 m , położona w malowniczym otoczeniu Otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Leszno

Leszno(Trębki Stare + 22 km)

4 370 000 zł38 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka usługowo - przemysłowa o powierzchni 3,8 ha. Teren położony w Lesznie, gmina Leszno, powiat warszawski zachodni. Wymiary 145 x 255 wszystkie media W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Strojec

Strojec(Trębki Stare + 24 km)

120 000 zł1 627 m² 73,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Strojec, gm. Kampinos Lokalizacja: strojec, gmina Kampinos, powiat warszawski zachodni Powierzchnia działki: 0,1627 ha (1627 m ) Numery ewidencyjne:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Powązki

Powązki(Trębki Stare + 21 km)

492 160 zł1 538 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powązki w gminie Leszno w ostatnim czasie budzą coraz większe zainteresowanie wśród osób szukających miejsca, w którym mogą się wyciszyć i wybudować wymarzony dom. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Trębki Stare

Trębki Stare,mazowieckie

2 000 000 zł19 292 m² 103,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w Zakroczymiu Lokalizacja: przy trasie krajowej 62, ok. 5 km od centrum Zakroczymia, 29 km od lotniska Modlin. Parametry: powierzchnia: 19 292.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Trębki Stare

Trębki Stare,mazowieckie

1 890 000 zł19 292 m² 97,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna przy drodze krajowej 62. Przy nowopowstałym zjeździe z S7. Gmina Zakroczym. Ok. 5 km od lotniska Modlin. Ok. 35 km do węzła Młociny. Przeznaczenie usługowo-przemysłowe.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij